Program Pomocy Żywnościowej – Podprogram 2019

07 marca 2020 (sobota) wydawaliśmy pierwszą część tegorocznej transzy darów z Caritasu. Ogromne podziękowania kierujemy wobec woluntariuszy pomagających w wydawaniu darów. Dzięki temu, że było nas dużo (15 osób) wydawanie darów szło bardzo sprawnie. Dziękujemy również osobom, które odbierają dary za spokój, kulturę i wielką cierpliwość w oczekiwaniu w kolejce. Bóg zapłać. Osoby, które jeszcze nie zgłosiły się po dary a złożyły deklarację bardzo prosimy o kontakt aby dary odebrać.

Uwaga po dary mogą zgłaszać się osoby, które dostarczyły deklarację z MOPS-u po wrześniu zeszłego roku.

Ze względu na pandemię koronawirusa w sobotę 04 kwietnia nie będzie wydawania darów z Caritasu. O nowej dacie wydawania darów poinformujemy w przyszłych ogłoszeniach.

Liczba wizyt: 1585 - dziś: 2