Intencje mszalne
od 17 do 24 marca 2024 roku
V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca (III niedziela miesiąca) |
07.00 – Za Parafian
09.00 – + Krystynę (im.), Adama, Walerię, Mariannę Nalberczyk, rodziców Langnerów i Lewandowskich 10.30 – + Jana Grabskiego w 12 r. śm., CR Grabskich (Bierzmowani) Chrzest na Mszy – Szymon 12.00 – Msza św. zbiorowa – Za całą naszą diecezję i diecezjan, za naszych biskupów Andrzeja i Wojciecha, za wybór nowego biskupa – o pomyślną operację, powrót do zdrowie i Boże bł. dla Marleny – int. od mamy, synów i męża – o powrót do zdrowie i Boże bł. dla Gabrysi
+ Krystynę, Tadeusza Jędrzejczaków, CR Jędrzejczaków i Maćczaków + Bogusławę Kłopotowską w 4 r. śm., CR Kłopotowskich i Marciniaków + Annę, Marcela Jagiełło, Czesława i rodziców Kowalczyków, rodziców Spryszyńskich, Józefa Frankowskiego + Jana, Irenę Lewandowskich z rodzicami, Annę Michalską, Wandę Bartłomiejczak, Apolonię, Mariana Andrzejczak, CR Pilichowskich, Lewandowskich, Żółtowłosów, Włodarskich + Barbarę Górnik (ur.), CR Pokorskich + Martę Kanas w 12 r. śm., Władysława Kanasa, dziadków Kanasów i Włodarczyków – int. od dzieci z rodzinami + Elżbietę Drużyńską w 14 r. śm. – int. od córki Eweliny z rodziną + Wiesława Baran w 7 r. śm. + Stanisława Rybickiego w 1 r. śm. – int. od syna Jana z rodziną + Genowefę Witkowską – int. od córki z rodziną + Zofię Kikosicką – int. od wnuczka Michała + Zygmunta, Helenę Grabskich + Krystynę Szarwas w 1 r. śm. + Henrykę Brudnicką – int. od teściów Piotrowskich + Jerzego Kaszyńskiego – int. od Kamili z mężem Rafałem + Helenę Szczerbakowicz – int. od KŻR Kajew + Andrzeja Wiśniewskiego – int. od brata Kamila z żoną i córkami + Jadwigę Bobrowską – int. od taty (4) + Stanisławę Dąbrowicz w 7 r. śm. – int. od córki Bożeny z rodziną 18.00 – + Teresę w r. śm., Józefa Janiaków, CR Janiaków i Brodów 19.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu – Gorzkie Żale |
Poniedziałek, 18 marca (Spowiedź – Mazew) |
07.00 – + Piotra, Jadwigę Kabałów, Martę Rusinowską
18.00 – O Boże bł. o opiekę Matki Bożej dla Blanki w 2 rocznicę urodzin |
Wtorek, 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca N.M.P. (Spowiedź – Mazew) |
07.00 – + Józefę Ślusarczyk (im.) – int. od syna Bogumiła
09.00 – + Zofię, Władysława, Tadeusza, Antoniego, Andrzeja Koczaskich |
18.00 – Msza św. zbiorowa na św. Józefa
+ Józefę, Józefa Kołodziejskich + Józefa, Stanisławę Janakowskich, CR Janakowskich, Jerzego Perlińskiego + Helenę, Józefa Wojciechowskich, Jadwigę Mierczyńską + Izabelę Dobrzyńską, Edytę Wujkowską + Józefa Wiśniewskiego (im.) + Józefa Sobczaka (im.) + Franciszkę, Michała Roszczyk, Józefa, Andrzeja Roszczyk + Józefa Lewandowskiego (ur., im.) – int. od synów z rodzinami + Józefa, Józefa, Katarzynę, Urszulę Kucharskich + Jadwigę Bobrowską – int. od taty (5) + Józefa, Mariannę, Ewę Grodzickich |
Środa, 20 marca |
07.00 – + Andrzeja Florczaka – int. od uczestników pogrzebu
17.15 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka i Różaniec 18.00 – Nowenna i Msza św. zbiorowa – Za całą naszą diecezję i diecezjan, za naszych biskupów Andrzeja i Wojciecha, za wybór nowego biskupa – za Parafian i Gości, – o pokój na świecie, – o powołania – o zdrowie i potrzebne łaski dla Maksymiliana, Marianny, Joanny, Doroty i ich rodzin – o zdrowie i Boże bł. dla Jadwigi Derdzikowskiej w 80 r. ur. – int. od córek z rodzinami
+ Krystynę Kwiatkowską – int. od bratowej Anny z rodziną + Dawida Leśniewskiego w 1 r. śm. – int. od chrzestnej, wuja Andrzeja, Moniki i Michała z rodzinami + Helenę Szczerbakowicz – int. od Krzysztofa Wojciechowskiego z rodziną z Rdutowa + Jadwigę Bobrowską – int. od taty (6) + Barbarę w 13 r. śm., Sylwestra w 6 r. śm. Florczak + Tadeusza Jackowskiego, Mariusza Misiaka, Tadeusza Zwolińskiego, Eugenię Siekierę, Grzegorza Mikołajczyka, Pawła Olejniczaka, Ewę Sieradzką i Barbarę Jakubowską Intencje od uczestników pogrzebu: + Janinę Borzuchowską, + Stefana Krzyżostan 19.00 – spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców |
Czwartek, 21 marca |
07.00 – + Andrzeja Wiśniewskiego – int. od uczestników pogrzebu
18.00 – O zdrowie i Boże bł. dla Kamila w rocznicę urodzin |
Piątek, 22 marca |
07.00 – + Jadwigę Bobrowską – int. od taty (7)
15.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci 18.00 – O zdrowie i Boże bł. dla Gabrysi w 7 r. urodzin, dla Antosia i Rocha 18.30 – Droga Krzyżowa ulicami miasta |
Sobota, 23 marca (Spowiedź – Ostrowy) Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę |
07.00 – + Bogumiła w 15 r. śm., Barbarę Marciniak
18.00 – + Zofię Wolniewską w 2 r. śm. – int. od męża i syna |
NIEDZIELA PALMOWA – WIELKI TYDZIEŃ VI Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca (IV niedziela miesiąca) |
07.00 – + Zofię, Kazimierza Szczepańskich, Zofię, Wacława Kruszynów – int. od dzieci
+ Ryszarda Wiśniewskiego – int. od rodziny 09.00 – + Kazimierza Słoczyńskiego w 16 r. śm., Józefa, Stanisławę Cieślińskich, dziadków Witczaków 10.30 – + Piotra Suskiego, CR Suskich, Pietrzaków, Derdzikowskich 12.00 – Za Parafian 17.15 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka i Różaniec 18.00 – + Dawida Leśniewskiego w 1 r. śm. |
W minionym tygodniu zostali pochowani: + Janina Borzuchowska l.83 Krośniewice,
+ Andrzej Florczak l.58 Nowe, + Stefan Krzyżostan l.64 Krośniewice
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w Pokoju wiecznym. Amen.
W minionym tygodniu zostali ochrzczeni:
W minionym tygodniu ślubowali:
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu,
jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.