Bierzmowanie 12 maja 2022 roku na Mszy św. o 18.00

Rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w roku 2022. Bierzmowanie będzie 12 maja o 18.00 i sakramentu tego udzieli ks. biskup Wojciech Osial.

Uwaga – pierwsze spotkanie z ks. Arturem będzie w kościele 5 listopada w piątek o 19.00. Spotkanie dla uczniów klas ósmych i osób starszych.

Uwrażliwiamy samych kandydatów i ich rodziców, pilnujcie obecności. Drodzy rodzice teraz jest czas, aby się uaktywnić w przygotowaniu swoich dzieci do bierzmowania – nie na dwa tygodnie przed samą uroczystością. Dopilnujcie obecności swych pociech.

xxx

Biskup: Droga Młodzieży,  powiedzcie przed zgromadzonym tu Kościołem, jakich łask oczekujecie od Boga w tym sakramencie?

Kandydaci: Pragniemy, aby Duch Święty, którego otrzymamy, umocnił nas do mężnego wyznawania wiary i do postępowania według jej zasad.

Biskup: [N – imię], Przyjmij znamię Ducha Świętego.

BierzmowanyAmen.

Biskup: Pokój z tobą.

BierzmowanyI z duchem twoim.