Dekanat

Dla księży z dekanatu – wciśnij tutaj

Dąbrowice *

Dzierzbice*

Imielno*

Imielno strona parafialna

Krośniewice*

Krośniewice strona parafialna

Mazew*

Miłonice*

Nowe*

Ostrowy*

Rdutów*

Rdutów strona parafialna

Sobótka*

* – gwiazdka oznacza że informacje o parafii zostały skopiowane ze strony diecezjalnej

 

Terminarz modlitw w parafiach
o powołania kapłańskie i zakonne dla diecezji łowickiej

L.p. Parafia Termin I Termin II
1. Albertynki – SAPU 01.01.  
2. Babsk 02.01. 26.06.
3. Baranów 03.01. 27.06.
4. Bąków 04.01. 28.06.
5. Kuria Łowicka   29.06
6. Bedlno 05.01. 30.06.
7. Apostolinki 06.01  
8. Bednary 07.01. 01.07.
9. Bełchów 08.01. 02.07.
10. Biała Rawska 09.01. 03.07.
11. Białynin 10.01. 04.07.
12. Bielawy 11.01. 05.07.
13. Błonie 12.01. 06.07.
14. Bobrowniki 13.01. 07.07.
15. Boczki 14.01. 08.07.
16. Boguszyce 15.01. 09.07.
17. Bolimów 16.01. 10.07.
18. Brochów 17.01. 11.07.
19. Brzozów 18.01. 12.07.
20. Budziszewice 19.01. 13.07.
21. Chojnata 20.01. 14.07.
22. Chruślin 21.01. 15.07.
23. Cielądz 22.01. 16.07.
24. Czerniewice 23.01. 17.07.
25. Dąbrowice 24.01. 18.07.
26. Dmosin 25.01. 19.07.
27. Domaniewice 26.01. 20.07.
28. Dzierzbice 27.01. 21.07.
29. Giżyce 28.01. 22.07.
30. Głogowiec 29.01. 23.07.
31. Głowno – św. Barbary 30.01. 24.07.
32. Głowno – św. Jakuba 31.01. 25.07.
33. Głowno – św. Maksymiliana 01.02. 26.07.
34. Bernardynki – OSF-B 02.02  
35. Głuchów 03.02. 27.07.
36. Godzianów 04.02. 28.07.
37. Góra św. Małgorzaty 05.02. 29.07.
38. Grabów 06.02. 30.07.
39. Grochów 07.02. 31.07.
40. Grzymkowice 08.02. 01.08.
41. Guzów 09.02. 02.08.
42. Iłów 10.02. 03.08.
43. Imielno 11.02. 04.08.
44. Inowłódz 12.02. 05.08.
45. Honoratki   06.08.
46. Jaktorów 13.02. 07.08.
47. Janisławice 14.02. 08.08.
48. Jeruzal 15.02. 09.08.
49. Jesionka 16.02. 10.08.
50. Kamion Skierniewicki 17.02. 11.08.
51. Kamion Sochaczewski 18.02. 12.08.
52. Kaszewy 19.02. 13.08.
53. Kąty 20.02. 14.08.
54. Imienia Jezus – CSNJ   15.08.
55. Kiernozia 21.02. 16.08.
56. Kochanów 22.02. 17.08.
57. Kocierzew 23.02. 18.08.
58. Kompina 24.02. 19.08.
59. Korabiewice 25.02. 20.08.
60. Kozłów Biskupi 26.02. 21.08.
61. Kozłów Szlachecki 27.02. 22.08.
62. Krośniewice 28.02. 23.08.
63. Klaryski – OSC 29.02.  
64. Krzemienica 01.03. 24.08.
65. Kurdwanów 02.03. 25.08.
66. Misjonarki Św. Rodziny – MSF   26.08.
67. Kurzeszyn 03.03. 27.08.
68. Kutno – bł. Ks. MW. i bł. Ks. MO 04.03. 28.08.
69. Kutno – MB Wspomożenia Wiernych 05.03. 29.08.
70. Kutno – św. Jadwigi 06.03. 30.08.
71. Kutno – św. Jana Chrzciciela 07.03. 31.08.
72. Nazaretanki – CIC   01.09.
73. Kutno – św. Michała Archanioła 08.03. 02.09.
74. Kutno – św. Stanisława 09.03. 03.09.
75. Kutno – św. Wawrzyńca 10.03. 04.09.
76. Leśmierz 11.03. 05.09.
77. Lewin 12.03. 06.09.
78. Leźnica Mała 13.03. 07.09.
79. Niepokalanki (bezhabitowe)   08.09.
80. Lipce Reymontowskie 14.03. 09.09.
81. Lubania 15.03. 10.09.
82. Lubochnia 16.03. 11.09.
83. Luszyn 17.03. 12.09.
84. Lutkówka 18.03. 13.09.
85. Niepokalanki – CIC 19.03.  
86. Łanięta 20.03. 14.09.
87. Łęczyca – Niepokalanego Poczęcia NMP 21.03. 15.09.
88. Łęczyca – św. Andrzeja Ap. 22.03. 16.09.
89. Łęgonice 23.03. 17.09.
90. Łęki Kościelne 24.03. 18.09.
91. Opatrzności Bożej – SDP 25.03  
92. Łowicz – Chrystusa Dobrego Pasterza 26.03. 19.09.
93. Łowicz – MB Nieustającej Pomocy 27.03. 20.09.
94. Łowicz – Świętego Ducha 28.03. 21.09.
95. Łowicz Katedra 29.03. 22.09.
96. Łyszkowice 30.03. 23.09.
97. Maków 31.03. 24.09.
98. Mazew 01.04. 25.09.
99. Mąkolice 02.04. 26.09.
100. Miedniewice 03.04. 27.09.
101. Międzyborów 04.04. 28.09.
102. Mikołajew 05.04. 29.09.
103. Miłonice 06.04. 30.09.
104. Młodzieszyn 07.04. 01.10.
105. Mnich 08.04. 02.10.
106. Mszczonów – św. Jan Chrzciciela 09.04. 03.10.
107. Mszczonów – św. Ojca Pio 10.04. 04.10.
108. Nieborów 11.04. 05.10.
109. Nowe 12.04. 06.10.
110. Pasjonistki – CP   07.10.
111. Nowe Miasto nad Pilicą 13.04. 08.10.
112. Oporów 14.04. 09.10.
113. Orłów 15.04. 10.10.
114. Osmolin 16.04. 11.10.
115. Ostrowy 17.04. 12.10.
116. Osuchów 18.04. 13.10.
117. Oszkowice 19.04. 14.10.
118. Pacyna 20.04. 15.10.
119. Piątek 21.04. 16.10.
120. Pilawice 22.04. 17.10.
121. Plecka Dąbrowa 23.04. 18.10.
122. Pszczonów 24.04. 19.10.
123. Puszcza Mariańska 25.04. 20.10.
124. Radziejowice 26.04. 21.10.
125. Radziwiłłów 27.04. 22.10.
126. Rawa Maz. Niepokalanego Poczęcia N.M.P 28.04. 23.10.
127. Rawa Maz. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 29.04. 24.10.
128. Rawa Mazowiecka – św. Pawła od Krzyża 30.04. 25.10.
129. Pasjonistki Św. Pawła od Krzyża – CSP 01.05.  
130. Rodziny Maryi 02.05.  
131. Sercanki – CSM 03.05.  
132. Rdutów 04.05. 26.10.
133. Regnów 05.05. 27.10.
134. Rybno 06.05. 28.10.
135. Rzeczyca 07.05. 29.10.
136. Sadkowice 08.05. 30.10.
137. Sanniki 09.05. 31.10.
138. Służki   01.11.
139. Świętej Rodziny z Bordeaux – SFB   02.11.
140. Siedlec 10.05. 03.11.
141. Sierzchowy 11.05. 04.11.
142. Skierniewice – św. Józefa Oblubieńca N.M.P 12.05. 05.11.
143. Skierniewice – Najświętszego Serca Pana Jezusa 13.05. 06.11.
144. Skierniewice – Wniebowzięcia NMP (garnizonowa) 14.05. 07.11.
145. Skierniewice – Miłosierdzia Bożego 15.05. 08.11.
146. Skierniewice – Niepokalanego Serca NMP 16.05. 09.11.
147. Skierniewice – św. Stanisława 17.05. 10.11.
148. Urszulanki Szare – SJK   11.11
149. Skierniewice św. Jakuba Apostoła 18.05. 12.11.
150. Skuły 19.05. 13.11.
151. Słubice 20.05. 14.11.
152. Słupia 21.05. 15.11.
153. Sobota 22.05. 16.11.
154. Sobótka 23.05. 17.11.
155. Sochaczew – św. Brata Alberta Chmielowskiego 24.05. 18.11.
156. Sochaczew – MB Nieustającej Pomocy 25.05. 19.11.
157. Sochaczew – Narodzenia NMP 26.05. 20.11.
158. Sochaczew – św. Józefa Robotnika 27.05. 21.11
159. Sochaczew – św. Wawrzyńca 28.05. 22.11
160. Spała 29.05. 23.11
161. Stachlew 30.05. 24.11.
162. Stara Rawa 31.05. 25.11.
163. Strzegocin 01.06. 26.11.
164. Strzelce 02.06. 27.11.
165. Suserz 03.06. 28.11.
166. Szczuki 04.06. 29.11.
167. Szymanów 05.06. 30.11.
168. Śleszyn 06.06. 01.12.
169. Topola Królewska 07.06. 02.12.
170. Trębki 08.06. 03.12
171. Tum 09.06. 04.12
172. Waliszew 10.06. 05.12.
173. Wilków 11.06. 06.12.
174. Wiskitki 12.06. 07.12.
175. Wyższe Seminarium Duchowne   08.12.
176. Witonia 13.06. 09.12.
177. Wysokienice 14.06. 10.12.
178. Zduny 15.06. 11.12.
179. Złaków 16.06. 12.12.
180. Zyck 17.06. 13.12.
181. Żdżary 18.06. 14.12.
182. Żelazna 19.06. 15.12.
183. Żelechlinek 20.06. 16.12.
184. Żychlin 21.06. 17.12.
185. Żyrardów – Cyryla i Metodego 22.06. 18.12.
186. Żyrardów – Karola Boromeusza 23.06. 19.12.
187. Żyrardów – Matki Bożej Pocieszenia 24.06. 20.12.
188. Żyrardów – Wniebowstąpienia Pańskiego 25.06 21.12.
189. Wspomożycielki   22.12
190. Wspólnej pracy – ZSNM   23.12.
191. Zmartwychwstanki – CR   24.12.
192. Stowarzyszenie Misjonarek Krwi Chrystusa   25.12.
193. Wspólnota ss. Służebnic Bożego Miłosierdzia   26.12.
194. Kapucyni – OFM Cap   27.12.
195. Pijarzy – SP   28.12.
196. Księża Biskupi   29.12.
197. Radio Victoria   30.12.
198. Dom Kapłana Seniora   31.12
Liczba wizyt: 1624 - dziś: 1