BIEDRONKA – „Na codzienne zakupy”

2020

Łowicka Caritas pilotuje program pomocy „Na codzienne zakupy”. Nasza parafia otrzymała 30 + 9 bonów. Program ten skierowany jest do osób po sześćdziesiątym roku życia, których dochody na osobę są poniżej 1100 zł. netto.

Informacja dla osób, które otrzymały kartę.

  1. Uwaga karta „Na codzienne zakupy” rozliczana jest w systemie kwartalnym. Co to znaczy?
  2. Rok ma cztery kwartały: Pierwszy kwartał (styczeń, luty, marzec), Drugi kwartał (kwiecień, maj, czerwiec), Trzeci kwartał (lipiec, sierpień, wrzesień), Czwarty kwartał (październik, listopad, grudzień). Pieniądze przechodzą z miesiąca na miesiąc ale tylko w obrębie kwartału. Czyli niewykorzystane pieniądze np. z kwietnia przechodzą na maj a później na czerwiec ale niewykorzystane pieniądze nie przejdą na lipiec bo z końcem czerwca kończy się kwartał.
  3. Karta jest już aktywna i nie wymaga rejestracji.
  4. Karta przez cały okres swojej ważności będzie co miesiąc zasilana określoną kwotą. Niewykorzystane środki przechodzą na kolejny miesiąc, aż do zakończenia kwartału, kiedy to stan Karty zostanie wyzerowany.
  5. Na karcie są środki płatnicze (do 31 stycznia 2021 roku.) 100 lub 150 zł. – w zależności jaka karta została Państwu przydzielona. 
  6. Bon ten można zrealizować tylko w sklepie „Biedronka” i nie obejmuje artykułów alkoholowych, tytoniowych, karmy dla zwierząt i ubrań.
  7. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Karty można używać wyłącznie w sklepach sieci „Biedronka”.
  8. Jeśli chcesz sprawdzić ile pieniędzy zostało na karcie, przyłóż kartę do jednego z czytników cen umieszczonych w sklepach „Biedronka”.
  9. W przypadku jakiś trudności proszę dzwonić 602496016

 

 

Liczba wizyt: 2021 - dziś: 1