PIELGRZYMKI

Ze względu na pandemie, przełożona została na przyszły rok pielgrzymka do Fatimy. Szczegóły będą zamieszczane na naszej stronie w zakładce pielgrzymki.

 

04 lipca 2020

Tekst na podstawie informacji z Biura Podróży „Arka”

Z powodu, że lot do Portugalii został odwołany przez linie lotnicze, pielgrzymka zostaje przełożona na następny rok i odbędzie się w dniach od 31 lipca do 7 sierpnia. Biuro podroży powinno się skontaktować w najbliższym czasie z każdym z zapisanych pielgrzymów, którzy nie złożyli wcześniej rezygnacji.

Ks. Łukasz

24 czerwca 2010

Informacja przesłana przez Biuro Podróży

W przypadku odwołania imprezy przez linie lotnicze, klienci dostaną trzy warianty rezygnacji:

1 wariant: zgoda na zmianę terminu wyjazdu na przyszły rok

2 wariant: brak zgodny na zmianę terminu, zwrot zaliczki po 194 dniach od dnia rezygnacji z wyjazdu czyli mniej więcej zwrot zaliczki do początków stycznia 2021 roku.

3 wariant: zgoda na otrzymanie vouchera/bonu w kwocie wpłaconej zaliczki, do wykorzystania do końca 2021 roku.

Do wtorku 30.06.2020 powinniśmy wiedzieć czy impreza jest odwołana przez linie lotnicze.

  • Zgodnie z umową oraz warunkami uczestnictwa rezygnacja zostaje przyjęta na ogólnych warunkach uczestnictwa z potrąceniem rzeczywiście poniesionych kosztów ( pkt. 7.3 warunków uczestnictwa). Na dzień dzisiejszy rzeczywiście poniesione koszty przez biuro wynoszą 300 zł/os( koszt rezerwacji biletu lotniczego ).
  • Na dzień dzisiejszy pkt 7.2 warunków uczestnictwa nie ma zastosowania odnośnie terminu 1 –8.08.2020. Zostały już zniesione obostrzenia dotyczące otwarcia granic, transportu lotniczego oraz obostrzenia odnośnie zakwaterowania gości w hotelach. W związku z tym na dzień dzisiejszy nie ma przeszkód do realizacji w/w imprezy turystycznej. Wpłacona zaliczka, pomniejszona o kwotę 300 zł zostaje zwrócona na podany przez panią numer konta.

 

 

Liczba wizyt: 1792 - dziś: 2