Super-Prymus 2023

 

25 czerwca 2023 w niedzielę na Mszy o 9.00 przeprowadziliśmy akcję

„SUPER-PRYMUS”,

czyli zostały wręczone specjalne medale dla uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy zyskali średnią ocen 5,0 i wyższą.

Nagrodzić możemy uczniów tylko z naszej parafii.

RODO

Administrator strony informuje, że dane uczniów zamieszczone w zakładce Super-Prymus, zostały dostarczone przez uczniów lub ich rodziców do kancelarii parafialnej.

Stan na 25 czerwca 2023 – godzina 00.00

Super – Prymus 2023

Szkoła Średnia 

L.P. Nazwisko i Imię Klasa Średnia Szkoła ile razy
1. Słowińska Ewa III 5,30 Zespól Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego, Kutno – Technik Reklamy 6
2.        Ciesielska Magdalena IV 5,00 I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie 3
3. Szczygieł Jakub III 5,00 I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie 5
4. Wronkowska Daria II 5,00 Zespól Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego, Kutno 3

Szkoła Podstawowa 

L.P. Nazwisko i Imię Klasa Średnia Szkoła ile razy
5.       Jóźwiak Karol VI 5,67 Szkoła Podstawowa Krośniewice 3
6. Jóźwiak Jakub VIII 5,61 Szkoła Podstawowa Krośniewice 4
7.       Kruszyna Gracjan VI 5,58 Szkoła Podstawowa Nowe 3
8. Bobrowski Maksymilian IV 5,55 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
9. Kucharska Dominika IV 5,55 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
10.   Kruszyna Klaudia VI 5,50 Szkoła Podstawowa Nowe 3
11. Stańczuk Martyna V 5,50 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
12.   Szałkowski Wiktor VI 5,50 Katolicka Szkoła Pniewo 3
13. Katarzyński Gracjan V 5,33 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
14. Konopiński Szymon V 5,33 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
15. Marciniak Oliwia VI 5,33 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
16. Wojciechowska Daria VI 5,33 Szkoła Podstawowa Dąbrowice 3
17. Łuczak Kaja V 5,30 Katolicka Szkoła Pniewo 2
18. Piechalak Natalia IV 5,30 Katolicka Szkoła Pniewo 1
19. Rogacki Patryk IV 5,27 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
20. Salomon Patryk IV 5,27 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
21. Wosiak Jan IV 5,27 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
22.   Kaźmierczak Laura VI 5,25 Szkoła Podstawowa Krośniewice 3
23. Bińkowski Bartosz V 5,20 Katolicka Szkoła Pniewo 2
24. Fijałkowska Nikola IV 5,18 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
25. Płócienniczak Martyna IV 5,18 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
26. Dopieralski Adrian VI 5,17 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
27. Nagórniewicz Maria VII 5,16 Katolicka Szkoła Pniewo 1
28. Indrian Wojciech IV 5,09 Szkoła Podstawowa Dąbrowice 1
29. Borkowski Mateusz V 5,08 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
30. Manikowski Marcel VI 5,08 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
31. Turkowska Lena VI 5,08 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
32. Wojtera Iwona V 5,08 Szkoła Podstawowa Krośniewice 2
33. Śmilewicz Martyna VIII 5,05 Katolicka Szkoła Pniewo 4
34. Bogusławski Szymon VI 5,00 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
35. Brodowicz Nina VII 5,00 Katolicka Szkoła Pniewo 4
36. Grządziela Nikola V 5,00 Katolicka Szkoła Pniewo 2
37. Kwiatkowska Maria IV 5,00 Katolicka Szkoła Pniewo 1
38. Małkiewicz Hubert VI 5,00 Szkoła Podstawowa Jankowice 1
39. Pasturczak Norbert IV 5,00 Katolicka Szkoła Pniewo 1
40. Pawłowska Klaudia V 5,00 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1
41. Tomczyk Sebastian IV 5,00 Szkoła Podstawowa Krośniewice 1

 

 

Liczba wizyt: 181 - dziś: 1