Trzydniówka 2019

Parafia zorganizuje trzydniową wycieczkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych do Świętej Lipki, Augustowa i okolic tzw. Trzydniówkę. Termin 12 – 14 sierpnia (poniedziałek – środa). Trasa (Różanystok, Augustów, Studzieniczna, Święta Lipka i Mikołajki.   Koszt z dofinansowaniem 150 zł. Bez dofinansowania 350 zł. Na wyjazd jedzie ks. proboszcz.  Dofinansowanie dla dzieci i młodzieży.

Fundusze chcemy zdobyć dzięki zabawie loteryjnej – pod hasłem „Wyjazd dla bliźniego”. W niedzielę 30 czerwca po wszystkich Mszach św. rozprowadzać będziemy bony po 5 zł. Kupionego bonu nie wyrzucamy, pilnie go strzeżemy do wieczornego losowania. Nie będzie to klasyczna loteria – kupujemy (bon, cegiełkę, składamy ofiarę) a po wieczornej Mszy św. z kupionych bonów losujemy nagrody dnia (w zeszłym roku była pralka, lodówka, zamrażarka i inne sprzęty). Chcielibyśmy, aby tych nagród dnia było 10 – 15. (Jeśli jakaś firma lub osoby prywatne chciałyby ufundować jakąś nagrodę to jesteśmy otwarci na współpracę – już ofiarowano: zewnętrzne drzwi wejściowe, toster, oczyszczacz powietrza, tablet samsung, dwa telefony i dwa smartwatche firmy Huawei).

Wolnych miejsc już nie ma. Przyjmujemy już tylko zapisy na listę rezerwową.