KONKURS MARYJNY

21 czerwca na Mszy o 12.00 rozstrzygnięcie Konkursu Maryjnego i uroczyste wręczenie nagród. Jeśli ktoś chciałby odebrać nagrodę w innym czasie (po 21 czerwca) to prosimy o indywidualny kontakt.

Informacja dla dzieci i młodzieży. Parafia nasza ogłasza konkurs pt. Litania do Matki Bożej oczyma dziecka i młodzieży. Konkurs polega na tym aby – graficzne przedstawić jedno z wezwań Litanii Loretańskiej – do Matki Bożej. Rysunek należy zeskanować i przesłać na adres parafiakrosniewice@wp.pl lub zrobić zdjęcie telefonem i przesłać MMS-em (nr tel. 602496016). Prace te będą zamieszczane na naszej stronie w zakładce Konkurs Maryjny. Ale to jeszcze nie koniec można napisać wiersz o treści maryjnej lub nagrać piosenkę maryjną i też przesłać na powyższy adres i numer telefonu. Uwaga piosenkę przesyłajcie jako MP3 a rysunek w jpg. Aby nie było problemów z RODO prace podpisujcie imieniem i z której klasy, można podać wiek. Nagrody – dyplomy, książki, gry planszowe i różne układanki. Jeśli znajdą się sponsorzy to może będzie coś z elektroniki. Wiemy dzieciaki, że jesteście bardzo kreatywne i może ktoś prześle jakąś inną propozycję konkursu. Zapraszamy do współpracy.