Intencje mszalne

Intencje mszalne

od 17 od 24 marca 2019 roku

II NIEDZIELA     WIELKIEGO POSTU, 17 marca (III niedziela miesiąca)

07.00 – + Stanisławę Władysława Plichta i Jerzego Ścigalskiego

09.00 –     O zdrowie i Boże bł. dla Kornelii w 2 r. urodzin – int. od dziadków Cichockich

10.30 – + Irenę Albińską w 10 r.śm. – int. od córki

12.00 – + Czesława Ignacego Józefę Kowalczyków rodziców Spryszyńskich Józefa Frankowskiego Marcela Jagiełło

18.00 – + Józefa Stanisławę Janakowskich C.R. Janakowskich Jerzego Perlińskiego

Poniedziałek, 18 marca – spowiedź Nowe

07.00 – + Marię Kwiatkowską – int. od uczestników pogrzebu

07.30 – + Bartłomieja Klimka – int. od kolegi Bartka Łuczaka

18.00 – + Irenę Zwierzchowską w 50 r.śm. – int. od córki z rodziną

18.30 – + Wandę Zasadę – int. od Anny Dąbrzalskiej z rodziną z Lubienia Kuj.

Wtorek, 19 marca, Święto Św. Józefa – spowiedź Nowe

07.00 –   Za Parafian

18.00 –       Zbiorowa z racji Św. Józefa (im)

+ Józefę Józefa Kołodziejskich + Józefa Podrażkę + Józefa Ewę Grodzickich + Helenę Józefa Wojciechowskich Jadwigę Mierczyńską + Kazimierza Czesława Antoninę Fuss + Franciszkę Antoniego Baranów + Józefa Wiesławę Baran + Józefa Mariana Bronisławę Chałajów + Józefa Józefa Katarzynę Kucharskich

Środa, 20 marca

07.00 – + Bartłomieja Klimka – int. od rodziny Kwarciyńskich z Włocławka

18.00 –       (zbiorowa)

+ Stanisława Żebrowskiego – int. od córki Lili i wnuczka Rafała + Henryka Palczewskiego w 4 r.śm. + Andrzeja Józefkowicza – int. od kuzynek Wrzesińskich z Koralewa + Mariusza Misiaka + za rodziców Waliszewskich i Szczepańskich, za dusze w czyśćcu cierpiące

– O zdrowie i Boże bł. dla Henryka i Wacławy w 57 rocznicę ślubu

Czwartek, 21 marca

07.00 – + Zbigniewa Goss – int. od wujka Jaśka z rodziną

18.00 – + Romana Adamskiego w 3 r.śm. – int. od żony i córki z rodziną

18.30 – + Jana Frątczaka – int. od Janiny Lisowskiej z Kielc

Piątek, 22 marca

07.00 – + Mariusza Misiaka

15.30 –   DROGA KRZYŻOWA – dzieci

18.00 –   O zdrowie i Boże bł. dla Gabrysi w 2 rocznicę urodzin i Antosia

18.30 –   DROGA KRZYŻOWA – dorośli i młodzież (bierzmowani po nabożeństwie krótkie spotkanie)

Sobota, 23 marca – spowiedź Imielno i Sobótka

07.00 – + Stanisława Antczaka – int. od córki Doroty z mężem

18.00 – + Bogumiła Marciniaka w 10 r.śm.

III NIEDZIELA     WIELKIEGO POSTU, 24 marca (IV niedziela miesiąca)

07.00 – + Cecylię Franciszka Pietrzaków Katarzynę Michała Wronkowskich

09.00 – + Teresę w r.śm. Józefa Janiaków C.R. Janiaków i Brodów Katarzynę Serwacego Stegendów (bierzmowani)

10.30 – + Krystynę Benedykta Jasnochów Chrzest – Wojciech

12.00 – + Helenę Władysława Kubiaków Barbarę Józefa Kikosickich

18.00 –   Za Parafian

W minionym tygodniu pochowaliśmy: