Intencje mszalne

Intencje mszalne
od  02 do 09 maja 2021 roku
V NIEDZIELA WIELKANOCNA (1 niedziela miesiąca)
02 maja
07.00 –   Za Parafian – Nabożeństwo Majowe

09.00 – + Bogusława Kotlińskiego w 13 r.śm. Eugeniusza Żebrowskiego Reginę Henryka Kotlińskich

10.30 – + Zofię Zygmunta Ciechockich

12.00 –   O zdrowie Boże bł. i potrzebne łaski dla Marianny i Jana w 55 r. ślubu. O Boże bł. na egzaminach maturalnych dla Gabrysi.

17.15 –       Wystawienie Najświętszego Sakramentu (Koronka i Różaniec)

18.00 – + Zygmunta Pokorskiego (im)

UROCZYSTAOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI
Poniedziałek, 03 maja
07.00 – + Kazimierza Opasiaka – int. od bratanka Grzegorza

09.00 – + Franciszkę w 20 r.śm. Tomasza i Franciszka Gnatowskich

10.30 –   O Boże bł. i potrzebne łaski dla Kuby w 10 r. ur. i z racji przyjęcia I Komunii Św.

po Mszy chrzest – Miłosz

12.00 –   ZA OJCZYZNĘ  (230 Rocznica Konstytucji 3 maja 1791 r.)

18.00 – + Stanisława Śliwińskiego Annę Józefa Janinę Bawej i ich rodziców

Nabożeństwo Majowe

Wtorek, 04 maja – Wspomnienie Św. Floriana

07.00 – + Za zmarłych strażaków z naszej parafii (Kajew, Kopy, Krośniewice, Ostrówki)

12.00 – + Pogrzeb: + Bolesław Ratajczyk l.78 Krośniewice

15.30 –   Próba III A + Pniewo

16.30 –   Próba III C

18.00 – + Zygmunta Lewandowskiego (im) Dionizę Władysława Pilichowskiego

Nabożeństwo Majowe

18.30 –   Próba III B

19.00 –   Majówka ze Mszą św. Kajew kapliczka

Środa, 05 maja

07.00 – + Zdzisława Budniaka – int. od uczestników pogrzebu

12.00 – + Pogrzeb: + Dioniza Tomczak l.89 Krośniewice

14.00 – + Pogrzeb: + Honorata Szymańska l. 79 Tomaszów Maz.

17.15 –       Wystawienie Najświętszego Sakramentu (Koronka i Różaniec)

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Nabożeństwo Majowe

18.00 –       Zbiorowa:

– O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla tegorocznych maturzystów

– O potrzebne łaski dla rodziców śp. Adasia Maćczaka

+ Grażynę Kacprzak – int. od syna Marcina i wnuczki

+ Marka Sieradzana (ur) – int. od żony, dzieci i wnuków

+ Wacława Gabrielę Sieradzan – int. od synowej z wnukami i prawnukami

+ Zofię Czesława Cieślińskich – int. od córek z wnukami i prawnukami

+ Marię Kruszyna Kamilka Marka Giezgałów Mieczysławę Zygmunta Bednarków

+ Filomenę Kołodziejską – int. od Zygmunta Kiełbasy z rodziną

+ Tadeusza Jackowskiego – int. od. Parafialnego Oddziału Caritas

 

+ Weronikę Niewiadomską – int. od syna z rodziną

+ Józefę Cytarzyńską – int. od rodziny Tomczaków z dziećmi

+ Feliksa Marczaka

+ Mariusza Misiaka, Tadeusza Zwolińskiego, Janinę i Edwarda Romaldowskich, Wacława Osiala

intencje od uczestników pogrzebu + Stanisława Pilatowicza, + Bolesława Ratajczyka, + Jadwigę Kołodziejską

Czwartek, 06 maja – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba

07.00 – + Henryka Kapruziaka – int. od uczestników pogrzebu

18.00 – + Feliksę Stępczyńską Nabożeństwo Majowe

Pierwszy Piątek Miesiąca, 07 maja

07.00 – + Józefę Cytarzyńską – int. od uczestników pogrzebu

18.00 – + Helenę w 18 r.śm. Zygmunta Krawczyków dziadków Krawczyków i Wójcików Nabożeństwo Majowe

Sobota, 08 maja – Uroczystość Św. Stanisława

07.00 –   Chrzest Zuzanna

08.30 –       Spowiedź klasa III A + Pniewo

10.00 –       Spowiedź klasa III B

11.30 –       Spowiedź klasa III C

18.00 –   Zbiorowa na Św. Stanisława (z racji imienin): po Mszy Nabożeństwo Majowe

+ Stanisława Budniaka rodziców Budniaków

+ Andrzeja Stanisława Reginę Stanisława Kubiaków

+ Stanisława Ratajskiego Apolonię Józefa Michała Ratajskich Zofię Henryka Maćczaków

+ Stanisława Michalaka

+ Stanisławę Suską – int. od wnuków i prawnuków

+ Stanisławę Henryka Bawejów i C.R. Bawejów

+ Stanisława Gabryelczyka

+ Irenę Stanisława Komorek – int. od rodziny Pakulskich

+ Stanisława Franciszkę Michała Sowińskich

+ Stanisława Dłuzniewskiego – int. od żony Barbary, syna Tomasza z rodziną, syna Andrzeja z rodziną i córki Anety z rodziną

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (2 niedziela miesiąca)
09 maja
07.00 – + Cecylię Franciszka Pietrzaków Katarzynę Michała Wronkowskich

09.00 – + Stanisława (im) Halinę w 22 r.śm. Cegłowskich – Nabożeństwo Majowe

10.30 –   Pierwsza Komunia Święta (klasa III C)

12.00 – + Krystynę Jabłońską w rocznicę śm.

13.30 –   Pierwsza Komunia Święta (klasa III B)

15.00 –   Pierwsza Komunia Święta (klasa III A + Pniewo)

17.15 –       Wystawienie Najświętszego Sakramentu (Koronka i Różaniec)

18.00 – + Stanisławę Józefa Barbarę Janakowskich C.R. Drążkiewiczów

W minionym tygodniu pochowaliśmy:

+ Jadwiga Kołodziejska l. 73. Krośniewice + Stanisław Pilatowicz l.80 Daszyna, + Adaś Maćczak 5 dni Pniewo

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Niech odpoczywają w Pokoju wiecznym.  Amen.

Liczba wizyt: 45691 - dziś: 7