Dla przygotowujących się do Bierzmowania

Uwaga

Bierzmowanie zostało przeniesione z 19 maja 2020 na 13 października 2020 (wtorek) na 18.00. Sakramentu udzieli Ks. biskup Wojciech Osial.

Informacja dla osób które w tym roku 13 października przyjmą bierzmowanie

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek 25 września o 20.00 w kościele. Osoby z tej grupy maja wysłać następujące dane: imię i nazwisko, imię jakie wybrali sobie na bierzmowanie, data i miejsce urodzenia, parafia chrztu oraz świadek bierzmowania.
  2. Dane te wysyłamy na mailabierzmowanie2020cd@wp.pl
  3. Na najbliższe spotkanie kandydaci powinni przynieść potwierdzenie od swoich katechetów że uczestniczą w lekcji religii.

Informacja dla osób które w przyszłym roku (kalendarzowym) przyjmą bierzmowanie

1. Kandydaci do bierzmowania, którzy w tym roku rozpoczęli przygotowanie mają dostarczyć następujące dane: imię i nazwisko, szkoła do której chodzą, parafia chrztu i jeżeli są spoza parafii to proszę napisać z której parafii pochodzą.
  2. Dane wysyłamy na maila bierzmowanie2020@wp.pl

Ks. Łukasz

Biskup: Droga Młodzieży,  powiedzcie przed zgromadzonym tu Kościołem, jakich łask oczekujecie od Boga w tym sakramencie?

Kandydaci:Pragniemy, aby Duch Święty, którego otrzymamy, umocnił nas do mężnego wyznawania wiary i do postępowania według jej zasad.

Biskup: [N], Przyjmij znamię Ducha Świętego.

Bierzmowany:Amen.

Biskup: Pokój z tobą.

Bierzmowany:I z duchem twoim.