Dla przygotowujących się do Bierzmowania

GRATULACJE  DLA  MŁODZIEŻY  PO  BIERZMOWANIU !!!

We  wtorek 14 maja w naszej parafii 104 osoby z rąk Ks. Bp-a Andrzeja F. Dziuby przyjęło Sakrament Bierzmowania.

Dziękujmy naszym katechetom – Pani Katarzynie (Sz.P. Pniewo), Panu Andrzejowi i ks. Łukaszowi (Gimnazjum i Sz.P. Krośniewice) uczącym bierzmowaną młodzież – za przygotowanie merytoryczne.

Dziękujemy Panu Andrzejowi i młodzieży za cotygodniowe obstawienie niedzielnej Mszy św. komentarzami.

Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza – gong i dwa ornaty (rodzice przekazali również ofiarę w wysokości 600 zł). Razem z ks. Łukaszem, dziękujemy ministrantom, chórowi A’cappella i pani Justynie, panu Rafałowi, panu Jarkowi i pani Wiesi – wiadomo, że uroczysta Msza z udziałem biskupa wymaga większego wysiłku.

Za wszelką dobroć mówimy – Wielkie Bóg zapłać.