CARITAS

Przy naszej parafii działa Parafialny Oddział Caritas

Szczegóły podawane są w ogłoszeniach parafialnych.

05 lipca 2020

W minionym tygodniu przywieźliśmy dary z Caritasu z Łowicza. Dary dla osób które wcześniej dostarczyły specjalną deklarację będą wydawane (prawie za dwa tygodnie) w sobotę 18 lipca od 8.30 do 10.00 i od 15 do 16.00. Osoby działające w Caritasie zapraszamy do pomocy przy wydawaniu darów. Dary będziemy wydawać w magazynach przy plebanii. Przynosimy mocne torby, raczej prosimy podjechać samochodem bo darów jest sporo i rowerem nie dacie rady. Samochodu prosimy nie parkować w przejeździe. Autem wjeżdżajcie aż na podwórko, tam jest duży plac i jeśli tylko sensownie zaparkujemy zmieści się dużo samochodów. Dary te są dla pomocy rodzinie NIE WOLNO ICH SPRZEDAWAĆ. Składamy wielkie podziękowania dla Pana Jacka ze wsi Kopy za pomoc w przeładowaniu darów z samochodu do magazynu. Bóg zapłać.