BIEDRONKA – „Na codzienne zakupy”

Łowicka Caritas pilotuje program pomocy „Na codzienne zakupy”. Nasza parafia otrzymała 30 bonów. Program ten skierowany jest do osób po sześćdziesiątym roku życia, których dochody na osobę są poniżej 1100 zł. netto.

Informacja dla osób, które otrzymały kartę.

  1. Uwaga karta „Na codzienne zakupy” rozliczana jest w systemie kwartalnym. Co to znaczy?
  2. Rok ma cztery kwartały: Pierwszy kwartał (styczeń, luty, marzec), Drugi kwartał (kwiecień, maj, czerwiec), Trzeci kwartał (lipiec, sierpień, wrzesień), Czwarty kwartał (październik, listopad, grudzień). Pieniądze przechodzą z miesiąca na miesiąc ale tylko w obrębie kwartału. Czyli niewykorzystane pieniądze np. z kwietnia przechodzą na maj a później na czerwiec ale niewykorzystane pieniądze nie przejdą na lipiec bo z końcem czerwca kończy się kwartał.
  3. Karta jest już aktywna i nie wymaga rejestracji.
  4. Karta przez cały okres swojej ważności będzie co miesiąc zasilana określoną kwotą. Niewykorzystane środki przechodzą na kolejny miesiąc, aż do zakończenia kwartału, kiedy to stan Karty zostanie wyzerowany.
  5. Na karcie są środki płatnicze (100 lub 150) zł. – w zależności jaka karta została Państwu przydzielona. 
  6. Bon ten można zrealizować tylko w sklepie „Biedronka” i nie obejmuje artykułów alkoholowych, tytoniowych, karmy dla zwierząt i ubrań.
  7. Program „Na codzienne zakupy” przewiduje bon 150 zł. i 100 zł. na każdy miesiąc do 31 stycznia 2021 roku.
  8. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Karty można używać wyłącznie w sklepach sieci „Biedronka”.
  9. W przypadku jakiś trudności proszę dzwonić 602496016

 

 

Liczba wizyt: 131 - dziś: 5